levá dekorace článkupravá dekorace článku
29.01. 2015

Medicínský reprezentant pro odbornost kardiologie

Pro našeho klienta originální farmaceutickou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Medicínský reprezentant pro odbornost kardiologie - region Karlovy Vary, Sokolov,
Cheb, Chomutov, Louny.

Náplň práce:
- zodpovědnost za prodej svěřených produktů a propagaci společnosti
- pravidelné návštěvy lékařů a lékáren v dané oblasti
- analýza trhu se zaměřením na vyhledávání nových příležitostí
- účast na odborných seminářích a kongresech
- reporting
Požadavky:
- VŠ vzdělání (medicína, farmacie, biologie, chemie, přírodní vědy)
- praxe ve farmacii výhodou
- velmi dobré komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
- řidičský průkaz sk. „B"
Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci
- finanční ohodnocení v rámci mezinárodní společnosti
- moderní pracovní podmínky
- zaměstnanecké benefity
Nástup: Ihned
V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v ČJ s fotografií na uvedenou emailovou
adresu: matalova@fala.cz. Do kolonky „předmět" uveďte název pozice.